• Hledání
  • Můj účet

nos revendeurs |

Choose a Country World Corporate Site Australia Austria Belgium French Brasil Canada French Czech Republic Canada - English France Germany Italy Luxembourg Pays-bas Poland Russia Spain Switzerland United Kingdom USA

 | 

Svíčka Libanonský cedr, Grafická kolekce

Grafická svíčka Libanonský cedr

Svíčka Libanonský cedr, Grafická kolekce

790,00 Kč
  • Popis
  • Caractéristiques

Popis: Stoprocentně rostlinná svíčka o váze 210 g, ručně litá do elegantního lakovaného skla s černým vnitřkem a velmi silným dnem pro změny průzračnosti. Svíčka tradiční řemeslné výroby zdobená černo-stříbrnou nálepkou. Grafickou produktovou řadu vonných svíček nabízíme v balení s moderním a grafickým designem, zvýrazněným stříbrným značením. Vůně vytvořené francouzskými mistry parfuméry a dovedně dávkované pro čisté a homogenní spalování.

 

Dřevitá a kořeněná vůně: Vonná svíčka Libanonský cedr, vyrobená ze stoprocentně rostlinného a veganského vosku, vzdává hold krásné voňavkářské surovině - cedru libanonskému. Její vůně je na počátku živá a přirozená, mísí citrusový nádech s nádechem jehličí jemně kořeněného hřebíčkem. Opravdový únik na čerstvý vzduch, kde se dřevité tóny cedru a guajakového dřeva zahalují mléčnou jemností. Svíčka s vůní plné svobody.

 

Atmosféra: Z této svíčky vyzařuje pocit svobody hned po zapálení a jemně dřevitý nádech přírodního prostředí. Nenahraditelná svíčka, kterou zapalujeme pokaždé s radostí, nejenom pro sebe, ale i pro celou rodinu.

 

Přednosti výrobku:

- Stoprocentně přírodní rostlinný a veganský vosk pro čistší spalování,

- Bavlněný knot, jehož tvar je přizpůsoben tvaru svíčky,

- Tradiční řemeslná, ekologická a udržitelná výroba,

- Vůně vytvořené francouzskými mistry parfuméry, zalité do vosku pro přesné a homogenní spalování,

- Intenzivní a stálá vůně, jak za studena, tak i při difuzi, a to přibližně 30 hodin.

 

Rady pro používání:

- Pro rovnoměrné spalování: nezhasínejte svíčku, dokud se nevytvoří „hladinka“, tzn. do okamžiku, kdy je celý povrch svíčky kapalný, Pro čisté spalování: přizpůsobte délku knotu jejím zkrácením před každým použitím.

Jeho délka by měla být přibližně 1 cm, Pro delší životnost svíčky: pokud ji nepoužíváte, nevystavujte ji příliš vysokým teplotám.

Materiál Verre
Objem 210g
Výška N/A
Kryt N/A
Barva Ne
SKU 006334