• Hledání
  • Můj účet

nos revendeurs |

Choose a Country World Corporate Site Australia Austria Belgium French Brasil Canada French Czech Republic Canada - English France Germany Italy Luxembourg Pays-bas Poland Russia Spain Switzerland United Kingdom USA

 | 

KOLEKCE ELEGANTE PARISIENNE Limitovaná edice Maison Berger u příležitosti 120.výročí svého trvání vytvořil symbolickou vůni Elégante Parisienne. Ilustrace na dárkových krabičkách vznikla ve spolupráci se společností Dorothéa Renault.
SOFISTIKOVANÁ KOLEKCE PRO ŽENY K PŘÍLEŽITOSTI SVÁTKU MATEK!
Maison Berger Paris & Dorothea Renault Při příležitosti oslavy 120. výročí našeho trvání jsme požádali ilustrátorku Dorothéu Renaultovou o spolupráci na elegantním designu dárkových krabiček kolekce Elégante Parisienne. Maison Berger Paris a Dorothéa Renault pro vás navrhly aktuální rafinované kreace tematicky na Paříž, …,které jsou ideálním dárkem k příležitosti Svátku matek. Neváhejte a již nyní objevte produkty vzniklé díky této spolupráci!
RAFINOVANÁ A ELEGANTNÍ DÁRKOVÁ KRABIČKA Nová lampa Légende představující drahokam
je důkazem 120 let znalostí a dovedností společnosti Maison Berger Paris.
Lampa Légende, jejíž moderní vytříbené linie se snoubí s elegantním fasetovým provedením, je součástí tradice elegance Maison Berger.
Objevuji
SVÍČKA ELEGANTE PARISIENNE Dokonalá variace vůně se 120letou
historií v provedení svíčky.
Ručně odlévaná veganská svíčka, jejíž vosk je 100 % rostlinného původu. Z etického a estetického hlediska je tipem na trendový dárek.
Objevuji
VŮNĚ Společnost Maison Berger Paris při příležitosti 120 let
vého trvání vytvořila speciální a nejvytříbenější vůni:
speciální a nejvytříbenější vůni:
ELEGANTE PARISIENNE.
Subtilní parfém s lahodnými tóny vybraného ovoce zahalený do květinové a smyslné vůně činí z tohoto příjemného akordu znak pařížské třídy ženskosti, který ještě zdůrazňuje základ tvořený vzácnými dřevy a bílým pižmem. Dokonalý „French Touch“, spojuje eleganci a nadčasovost s emocemi, jde o absolutně ženský parfém, který je výrazný, ale nevtíravý, zkrátka interiérový parfém od ikony
ikony francouzské elegance.

Gardenia
Gardénie je drobný keř s bílými květy s
výraznou vůní. Pochází z Číny a roste
v mírných pásmech s dostatkem slunce.
Tato majestátní květina se zpočátku používá
v luxusních ženských výrobcích,
kterým dodává jednoznačný charakter.
Testuji