• Hledání
  • Můj účet

nos revendeurs |

Choose a Country World Corporate Site Australia Austria Belgium French Brasil Canada French Czech Republic Canada - English France Germany Italy Luxembourg Pays-bas Poland Russia Spain Switzerland United Kingdom USA

 | 

Parfém Lesní plody 500 ml

Interiérové  vůně 500 ml Lesní plody, kat. č. 115346.

Parfém Lesní plody 500 ml

409,00 Kč
  • Popis
  • Caractéristiques

Objem: 500 ml.

Popis

Nová interiérová vůně Lesní plody, skutečná exploze červeného ovoce. Atmosféra provoněná intenzivní a lehce nakyslou vůní, která se vyznačuje opravdovým ovocným koktejlem a pokračuje elegantně likérovými, bohatými a labužnickými tóny. Jeho základ nás halí do sladkých a sametových tónů díky pižmu, vanilce a červenému ovoci.

 

Další informace

Provoněné tajemství

Euterpe brazilská, palma, která přirozeně roste v bažinatých oblastech Jižní Ameriky, je Brazilci nazývána „strom života“. Euterpe brazilská je zvláštní tím, že nese plody purpurové barvy, které se podobají borůvkám s chutí čokolády, což je čichovou zvláštností tohoto ovoce s lahodnou ovocnou vůní.

Doporučení odborníka

Nabídněte tuto náhradní náplň Lampe Berger všem těm, komu se stýská po zaniklých Interiérových parfémech, jako je Grenade Noire nebo Canneberge. Zkombinujte jej s vůní Neutre Essentiel a můžete podle chuti upravovat intenzitu parfému. Použití jiných vůní než od značky Lampe Berger může způsobit vážné poškození hořáku.

Vůně

Nakyslý a intenzívní domácí parfém. Tóny hlavy: Granátové jablko, černý rybíz, malina. Střední tóny: Bobule euterpe brazilské, černý rybíz, papája. Základní tóny: Pižmo, červené ovoce, vanilka. Složení: Parfémy, voda, izopropylalkohol

Objem 500ml
Trvání difuze 20 hodin difuze - 80 hodin účinku
SKU 115346