• Hledání
  • Můj účet

nos revendeurs |

Choose a Country World Corporate Site Australia Austria Belgium French Brasil Canada French Czech Republic Canada - English France Germany Italy Luxembourg Pays-bas Poland Russia Spain Switzerland United Kingdom USA

 | 

Vonný tyčinkový difuzér Cube Hedvábný dotyk

Vonný tyčinkový difuzér Cube Hedvábný dotyk

Vonný tyčinkový difuzér Cube Hedvábný dotyk

525,00 Kč
  • Popis
  • Caractéristiques

Objem 125 ml.

Popis :

Květinová interiérová vůně Hedvábný dotyk vás překvapení svou příjemnou a subtilní svěžestí se svrchními tóny zelených rostlin. Jádrem vůně je jemný a nasládlý parfém, který odráží květinovou vůni s pudrovými tóny. Spodní základ této vonné smyslné kompozice má gurmánsky slastné tóny a nalezneme zde i oblíbené pižmo. Tuto drahocennou a vzácnou vůni můžeme přirovnat k mimořádnosti hedvábné tkaniny, která pokrývá honosná pouzdra. Flakon z průhledného skla s náplní 125 ml parfému, je opatřen stříbřitým prstencem a 8 černými tyčinkami z technického polymeru pro intenzivně provoněný interiér. Trvání difuze přibližně 4 týdny.

 

Další informace

Výhody výrobku

Naše parfémy by se dali označit jako opravdová pocta francouzské tradici a parfemářskému řemeslu. Jsou zaručeně bez přidaných barviv a byly vyvinuty mistry parfémáři ve francouzském Grasse.

Doporučení odborníka Pro

optimální difuzi tyčinky pravidelně otáčejte. Balení obsahuje průhlednou lahvičku se sítotiskem Parfum Berger naplněnou 125 ml vůně Hedvábný dotyk a 8 černých tyčinek z technického polymeru.

Materiál Verre
Objem 125ml
Výška N/A
Kryt N/A
Barva N/A
SKU 006077