• Hledání
  • Můj účet

nos revendeurs |

Choose a Country World Corporate Site Australia Austria Belgium French Brasil Canada French Czech Republic Canada - English France Germany Italy Luxembourg Pays-bas Poland Russia Spain Switzerland United Kingdom USA

 | 

Vůně Bavlněná péče 500 ml

Vůně Bavlněná péče 500 ml

Vůně Bavlněná péče 500 ml

395,00 Kč
  • Popis
  • Caractéristiques

500 ml.

Popis :

Nová interiérová vůně Bavlněná péče přináší uklidňující, jemnou, lehoučkou a elegantní vonnou atmosféru. Tato květinově pudrová vůně se opírá o své čisté střední tóny růžových a pomerančovníkových květů. Toto nové složení subtilně podtrhává sladkou jemnost vanilky a bílého pižma.

 

Provoněné tajemství :

Bavlna je rostlinné vlákno, které obaluje zrna bavlníku. Obvykle je zpracováno na přízi, ze které se vyrábějí tkaniny. Bavlna je světově nejvyráběnějším přírodním vláknem na světě. Je synonymem čistoty a pohodlí, parfuméři se jí inspirovali a vytvořili tuto jemnou a uklidňující vůni Bavlněná péče, která váš interiér doslova obalí.

Doporučení odborníka :

Bavlněná péče obalí váš domov do jemně heboučké pudrové vůně. Její nadýchanost vám poskytne velmi příjemný čichový zážitek. Doporučujeme zkombinovat s lampou s jemnými barvami. Použití jiných parfémů než od značky Lampe Berger může způsobit vážné poškození hořáku.

Vůně :

Lehká a pudrová interiérová vůně

Svrchní tóny: Růže, svěží tóny.

Střední tóny: Pomerančovníkové květy, pudrové vůně.

Základní tóny: Cedr, bílý med, pižmo, vanilka.

Složení: Parfémy, voda, isopropylalkohol

Objem 500ml
Trvání difuze 20 hodin difuze - 80 hodin účinku
SKU 115180